Під синьо-жовтим прапором свободи

Ми – любимо сонце і квіти,
І сонце нам шле свій привіт.
Ми роду козацького діти,
Землі української цвіт.

14 жовтня у Городоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 пройшов конкурс строю і пісні, приурочений до Дня УПА, Захисника Вітчизни та українського козацтва. У нашій школі це справжнє свято. Учні активно готувались до змагань: вивчали пісні, підбирали девіз, удосконалювали стройову ходу, працювали над емблеми своїх куренів та вибирали кошових.

Свято розпочалось з Маршу Слави під керівництвом вчителя предмета «Захист Вітчизни» Ігліцького І. Т., опісля діти заспівали гімн України. Директор школи Шугало Л. В. привітала учасників змагань і побажала успіхів усім учасникам змагань. Продовжила свято літературно-музична композиція, що була присвячена українським героям ХХ-ХХІ століть. Перед учнями постали січові стрільці та українські військові. Виступ нікого не залишив байдужим. Заблищали сльози на очах не лише вчителів, а й дітей.

Після виступу почалось змагання. Було проведено жеребкування, після якого курені «кинулись у бій». Рівень підготовки конкурсантів був надзвичайно високий. Вдало підібрані пісні та девізи, цікаві емблеми, чудова стройова хода. Усе це заслуговувало на похвалу. Не можна не відзначити і наших п’ятикласників, які змагалися на одному рівні з дорослими.

У результаті запеклої боротьби курені 7 та 11-Б посілили почесне перше місце, курені 5-А та 8-Б – друге місце, а курені 5-Б, 8-А та 10 класів піднялися на третю сходинку.

Залишити відповідь