81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Заклади освіти

Загальноосвітні навчальні заклади

Заклад Керівник Телефон
1 Городоцький НВК № 2 Продивус Петро Петрович 30-360,30-173
2 Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Гелешко Роман Володимирович 30-267
3 ГородоцькаЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Шугало Любов Василівна 51-083,51-443
4 Городоцький НВК № 5 Іщук Оксана Володимирівна 30-371
5 Великолюбінська ЗОШ І-ІІІ ст. Матківський Олег Юліанович 24-300
6 Комарнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вовк Іван Казимирович 43-031,43-032
7 Березецька ЗОШ І-ІІІ ст. Примак Олексій Іванович 27-741
8 Градівська ЗОШ І-ІІІ ст. Файфар Любов Степанівна 26-422
9 Грімненська ЗОШ І-ІІІ ст. Кіндрат Богдан Федорович 27-536
10 Добрянський НВК Семоненко Юрій Миколайович 25-621
11 Завидовицький НВК Швець Галина Степанівна 26-230
12 Заверещицьк ий НВК. Рибак Марія Іванівна 25-599
13 Керницький НВК Телюк Надія Степанівна 27-265
14 Коропузький НВК Матвейко Тарас Володимирович 26-538
15 Мавковицький НВК Прокурат Василь Григорович 28-320
16 Мильчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Васік Любов Михайлівна 26-412(с/р)
17 Мшанська ЗОШ І-ІІІ ст. Шегинська Надія Семенівна 25-537
18 Переможненська ЗОШ І-ІІІ ст. Костюк Любов Петрівна 25-367
19 Підзвіринецька ЗОШ І-ІІІ ст. Дзяний Микола Гнатович 27-418
20 Родатицький НВК Саврей Степан Васильович 26-340
21 Суховільська ЗОШ І-ІІІ ст. Доскуч Богдан Йосипович 0-22-950684,0-22-950688
22 Бартатівський НВК Гибрик Ольга Григорівна 31-192
23 Бірченська ЗОШ І-ІІ ст. Павлишин Михайло Іванович 23-270
24 Братковицька ЗОШ І-ІІ ст. Косик Ольга Володимирівна 27-111
25 Бучалівська ЗОШ І-ІІ ст. Хміль Ольга Федорівна 27-867
26 Вишнянська ЗОШ І-ІІ ст. Даниляк Любов Володимирівна 25-141
27 Вовчухівська ЗОШ І-ІІ ст. Гук Микола Михайлович 26-124
28 Галичанівська ЗОШ І-ІІ ст. Климко Володимир Романович 26-649
29 Долинянська ЗОШ І-ІІ ст. Кішко Леся Степанівна 26-140
30 Дроздовицька ЗОШ І-ІІ ст. Савула Богдан Йосипович 30-221
31 Дубаневицька ЗОШ І-ІІ ст. Маковецький Віталій Володимирович 26-455
32 Кліцківська ЗОШ І-ІІ ст. Кицай Ольга Йосипівна
33 Лісновицька ЗОШ І-ІІ ст. Шніцар Іван Григорович 28-136
34 Милятинська ЗОШ І ст. Яценко Христина Богданівна
35 Монастирецька ЗОШ І-ІІ ст. Байцар Любомир Ярославович 27-536
36 Новосільська ЗОШ І-ІІ ст. Ліщинська Оксана Степанівна 23-624
37 Порічненська ЗОШ І-ІІ ст. Парило Володимир Іванович
38 Повітненська ЗОШ І-ІІ ст. Рак Володимир Ярославович 25-541
39 Речичанська ЗОШ І-ІІ ст. Сапуцький Ігор Тадейович 28-127
40 Татаринівський НВК Купчак Дарія Іванівна 27-455(с/р)
41 Тучапська ЗОШ І ст. Митюк Оксана Романівна 26-318
42 Тулиголівська ЗОШ І-ІІ ст. Гримнак Марія Михайлівна 23-297
43 Угрівський НВК Жаровський Любомир Володимирович 26-748
44 Чуловицька ЗОШ І-ІІ ст. Пасічник Олена Петрівна 23-271
45 Шоломиницька ЗОШ І-ІІ ст. Ільчишин Роман Тарасович 23-151
46 Зашковицька ЗОШ І ст. Сапіцка Наталія Ігорівна
47 Малолюбінська ЗОШ І ст. Ганич Андрій Володимирович
48 Мостівська ЗОШ І ст. Строцька Любов Григорівна
59 Путятицька ЗОШ І ст. Кобун Катерина Ваксилівна
50 Стоділківська ЗОШ І ст. Сподар Наталія Євстахіївна
51 Городоцька вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Голубник Марія Миколаївна 32-232

1 коментар: Заклади освіти

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика