81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Заклади освіти

Загальноосвітні навчальні заклади

Заклад Керівник Телефон
1 Городоцький НВК № 2 Продивус Петро Петрович 30-360,30-173
2 Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Гелешко Роман Володимирович 30-267
3 ГородоцькаЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Шугало Любов Василівна 51-083,51-443
4 Городоцький НВК № 5 Іщук Оксана Володимирівна 30-371
5 Комарнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вовк Іван Казимирович 43-031,43-032
6 Березецька ЗОШ І-ІІІ ст. Примак Олексій Іванович 27-741
7 Градівська ЗОШ І-ІІІ ст. Файфар Любов Степанівна 26-422
8 Грімненська ЗОШ І-ІІІ ст. Кіндрат Богдан Федорович 27-536
9 Добрянський НВК Семоненко Юрій Миколайович 25-621
10 Заверещицьк ий НВК. Рибак Марія Іванівна 25-599
11 Керницький НВК Телюк Надія Степанівна 27-265
12 Мавковицький НВК Прокурат Василь Григорович 28-320
13 Мильчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Васік Любов Михайлівна 26-412(с/р)
14 Мшанський НВК. Шегинська Надія Семенівна 25-537
15 Переможненська ЗОШ І-ІІІ ст. Костюк Любов Петрівна 25-367
16 Підзвіринецька ЗОШ І-ІІІ ст. Дзяний Микола Гнатович 27-418
17 Родатицький НВК Саврей Степан Васильович 26-340
18 Суховільська ЗОШ І-ІІІ ст. Доскуч Богдан Йосипович 0-22-950684,0-22-950688
19 Бартатівський НВК Гибрик Ольга Григорівна 31-192
20 Братковицька ЗОШ І-ІІ ст. Косик Ольга Володимирівна 27-111
21 Бучалівська ЗОШ І-ІІ ст. Хміль Ольга Федорівна 27-867
22 Вишнянська ЗОШ І-ІІ ст. Даниляк Любов Володимирівна 25-141
23 Вовчухівська ЗОШ І-ІІ ст. Гук Микола Михайлович 26-124
24 Галичанівський НВК Климко Володимир Романович 26-649
25 Долинянський НВК Кішко Леся Степанівна 26-140
26 Дроздовицька ЗОШ І-ІІ ст. Савула Богдан Йосипович 30-221
27 Дубаневицька ЗОШ І-ІІ ст. Маковецький Віталій Володимирович 26-455
28 Лісновицька ЗОШ І-ІІ ст. Шніцар Іван Григорович 28-136
29 Монастирецька ЗОШ І-ІІ ст. Байцар Любомир Ярославович 27-536
30 Новосільський НВК Ліщинська Оксана Степанівна 23-624
31 Повітненська ЗОШ І-ІІ ст. Рак Володимир Ярославович 25-541
32 Речичанська ЗОШ І-ІІ ст. Сапуцький Ігор Тадейович 28-127
33 Татаринівський НВК Купчак Дарія Іванівна 27-455(с/р)
34 Тулиголівська ЗОШ І-ІІ ст. Гримнак Марія Михайлівна 23-297
35 Угрівський НВК Жаровський Любомир Володимирович 26-748
36 Шоломиницька ЗОШ І-ІІ ст. Ільчишин Роман Тарасович 23-151
37 Мостівська ЗОШ І ст. Строцька Любов Григорівна
38 Путятицька ЗОШ І ст. Кобун Катерина Ваксилівна
39 Городоцька вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Голубник Марія Миколаївна 32-232

1 коментар: Заклади освіти

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика