Угрівський НВК

Жаровський Любомир ВолодимировичДиректор  Угрівського НВК  –   Жаровський Любомир Володимирович

рік народження    –     1945

освіта –    вища, Дрогобицький педагогічний інститут ім. І.Франка,  вчитель української мови та літератури, вчитель російської мови та літератури. З 1987 року директор Угрівського навчального закладу.

В Уграх у різного типу школах навчання дітей зафіксоване в архівних документах з 1777 року. Станом на 2 вересня 2014 року в школі навчається 80  учнів та 23 вихованці дошкільної установи. Всього в школі 15 педагогічних працівників.

З них:

–         спеціаліст вищої категорії – 4;

–         спеціаліст І категорії – 5;

–         спеціаліст ІІ категорії – 3;

–         спеціаліст – 3;

–         педагогічне звання «старший учитель» -1.

В школі працює 7 класів, з них 2 класи-комплекти.

В другому класі організовано  індивідуальне навчання за програмою допоміжної спеціальної школи для дитини-інваліда Ковальського Нестора. Для навчання цієї дитини створено всі необхідні умови. З допомогою відділу освіти та спонсорів замінено  10 вікон на металопластикові, обладнано внутрішні туалети в дошкільній установі, початковій та основній школах. Зроблено поточний ремонт.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 5 чоловік. В школі навчаються  діти зі Стоділок, для яких організовано  під’їзд рейсовим автобусом.

В навчальному закладі  працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 22 учні 1-4 класів, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, та 23 вихованці дошкільної установи.

У НВК обладнано комп’ютерний клас, дієво працюють 2 навчальні кабінети.

У 2012 році в школі було проведено реконструкцію опалювальної системи д/у.

Дирекція навчально-виховного комплексу спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівники місцевого ФАПу пп. Паращич М. та Грицевська М.

Впродовж останніх 5-и років за результатами навчально-виховної, методичної, господарської роботи школа стабільно входить у чільну трійку основних шкіл району. Як правило, ми маємо найбільшу кількість переможців олімпіад серед ЗОШ І-ІІ ст., за 6 останніх років наші спортовці 4-и рази були переможцями районних учнівських спартакіад (два рази треті).

Учні школи  є переможцями районного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародних конкурсів «Левеня», «Бобер», «Кенгуру».

Цьогоріч школа організувала оздоровлення для 72 дітей. В першу чергу оздоровленням охоплено дітей пільгових категорій. Не залишено поза увагою і обдарованих дітей.

Профіль табору – спортивно-оздоровчий. Він визначався з огляду на те, що діти потребують зміцнення систематичного здоров’я і активного відпочинку.

Угрівський НВК працює над проблемою «Вивчення та використання у навчально-виховному процесі місцевих історичних, географічних, літературних, мистецьких, фольклорних джерел».

Різні її аспекти є основою діяльності педагогів початкової, основної школи та вихователів д/у.

В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються мультимедійні засоби навчання.

Виховна діяльність школи направлена на формування конкурентноспроможної особистості і передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”. У школі працює “Пласт”, в якому талановиті діти можуть розвивати свої здібності.

 

Залишити відповідь