Грімненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кіндрат Богдан ФедоровичДиректор  Грімненської ЗОШ  –     Кіндрат Богдан Федорович, 1955  року народження.

Освіта  вища,  Львівський державний університет  ім. Івана Франка, вчитель фізики.   З  2011 року директор  Грімненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Заступник директора з навчально-виховної роботи  – Шандра Оксана Степанівна 1966 року народження.

Освіта вища, Дрогобицький педагогічний інститут  ім..Івана Франка, вчитель української   мови та  літератури. Заступник директора з    1999 року.

Заступник директора з  виховної роботи   –     Заваринська Соломія Ігорівна, 1979 року  народження.

Освіта вища, Дрогобицький педагогічний  університет ім..Івана Франка, вчитель початкових класів та образотворчого   мистецтва. Заступник директора з 2012 року.

Станом на 01.09.2016р. в школі є 11 класів, в яких навчається 117 учнів. З них у школі І ст. – 49 учнів, у школі ІІ ст. – 54 учнів, у школі ІІІ ст. – 14 учні. Середня наповнюваність класів -11 учнів. Навчання проводиться в одну зміну. Навчально-виховний процес у школі забезпечують 24 вчителів, 2 вихователі групи продовженого дня, 1 педагог – організатор. З них 26 мають вищу освіту, 1 – середню спеціальну освіту.

За результатами атестації встановлено наступний кваліфікаційний рівень педагогічних працівників:
– спеціаліст вищої категорії – 5 вчителів;
– спеціаліст І категорії – 11 вчителів;
– спеціаліст ІІ категорії – 7 вчителів;
– спеціаліст – 3 вчителів ;
– 9 кв. розряд – 1 педагогічних працівники.

З допомогою відділу освіти та спонсорів замінено вікона на металопластикові в класних кімнатах та 14 вікон у спортивному залі, обладнано внутрішні туалети. Зроблено капітальний ремонт ремонт класних кімнат, спортивного залу, тренажерного залу, облаштовано кімнату для заняття хореографією та спортивний зал для учнів.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 10 чоловік.
В школі навчаються діти з Кліцька, для яких організовано під’їзд « Школяриком».
В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 49 учнів 1-4 класів та 11 дітей із малозабезпечених сімей та 1 дитина учасника АТО.

У ЗОШ обладнано 1 комп’ютерний клас, працюють 7 навчальних кабінетів.

Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівники місцевого ФАПу Ціж Л.І. та Чорна М.П.

Учні беруть активну участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародних конкурсів «Левеня», «Бобер», «Кенгуру».

Проблема, над якою працює школа: «Особистісно орієнтоване навчання як засіб розвитку і саморозвитку особистості».

На високому методичному рівні проводяться у школі предметні тижні, літературні вечори, КВК. Кожного року проводяться акції “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”. У школі працюють хореографічний та інструментальний гуртки, в яких талановиті діти можуть розвивати свої здібності.
ожуть розвивати свої здібності.

Залишити відповідь