Дубаневицька ЗОШ І-ІІ ступенів

Маковецький Віталій ВолодимировичДиректор Дубаневицької ЗОШ І-ІІ ступенів імені Івана Альберта – Маковецький Віталій Володимирович
рік народження – 1959

освіта – вища, Львівський державний університет ім. І.Франка, учитель української мови та літератури, учитель російської мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. З 1985 року директор Дубаневицької школи.

У Дубаневичах у різного типу школах навчання дітей зафіксоване в архівних документах з 1882 року. Дата заснування Дубаневицької школи: 9 серпня 1911 року. Станом на 1 вересня 2016 року в школі навчається 84 учні. Усього в школі 18 педагогічних працівників.
З них:
спеціаліст вищої категорії – 4 вчителі
спеціаліст І категорії – 9 вчителів
спеціаліст ІІ категорії – 1 вчитель
спеціаліст – 4 вчителі

У школі 9 класів. Навчаються учні тільки села Дубаневичі.
У четвертому та сьомому класах організовано індивідуальне навчання за програмою допоміжної спеціальної школи для дітей-інвалідів Фляк Наталії та Гусака Андрія. Школа складається із 3 невеликих корпусів (1886, 1928, 1962 років побудови), ще 1 приміщення орендує у сільської ради. Приміщень у школі недостатньо: відсутній спортзал, учительська. Опалення пічне, газифіковане.

З допомогою відділу освіти та спонсорів у 2010 році здійснено капітальний ремонт головного корпусу школи: замінено 20 вікон на металопластикові, обладнано внутрішній туалет, замінено дах, електропроводку, двері у класах. Зроблено сучасний ремонт у класах. У 2012 році проведено заміну центральної частини огорожі. У 2016 році виготовлено проект на будівництво нової школи на 100 місць.
В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 39 учнів 1-4 класів, 16 учнів пільгових категорій.

У школі обладнано 1 сучасний комп’ютерний клас (з доступом до інтернету), дієво працюють 3 навчальні кабінети, комбінована майстерня. У 2011 році у навчальному закладі відкрито музейну кімнату «Історія села та школи села Дубаневичі»

У 2011 році в школі було проведено реконструкцію системи водопостачання та водовідведення.
Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівники місцевого ФАПу пп. Уніят Я.М. та Іванчук М.П.

Впродовж останніх 5-и років за результатами навчально-виховної, методичної, господарської роботи школа стабільно входить у чільну трійку кращих загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів району. Щорічно учні стають переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. За останні 5 років учні школи 4 рази ставали переможцями легкоатлетичної спартакіади, 2 рази вигравали кубок району з футболу серед шкіл І-ІІ ступенів.

Учні школи Петричко Микола, Блащук Марія, Іванчук Роксолана , директор школи Маковецький В.В. та вчитель української мови та літератури Смерека М.І. у 2011, 2015 році ставали переможцями Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, обласної природоохоронної акції «Годівничка», Міжнародних конкурсів «Левеня», «Кенгуру».

Дубаневицька ЗОШ І-ІІ ступенів громадсько-активна школа; працює над проблемою «Школа як осередок розвитку громади». У школі реалізовані або реалізуються 15 проектів, важливих для всієї громади села Дубаневичі.

В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються мультимедійні засоби навчання. Школа має свої сторінки в Інтернеті, де оперативно висвітлюються всі новини школи, розміщені методичні розробки вчителів школи, сценарії, реферати. Події відображені у фотогалереї сайту.

Виховна діяльність школи направлена на формування гармонійно розвинутої, суспільно-активної особистості і передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію «Незабудки пам’яті», «Запали свічку», реалізація проектів «Фольклор рідного села», «Відгомін далекої війни», «Комфорт у школі» тощо.
Відповідно до плану роботи школи проводяться предметні та тематичні тижні, заняття гуртків та клубів.
21 липня 2016 року рішенням сесії Городоцької районної ради школі присвоєно ім’я загиблого воїна Івана Альберта.

Проблеми: відсутність всіх необхідних приміщень для навчально-виховного процесу; слабка матеріально-технічна база

Залишити відповідь