Добрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Семоненко Юрій МиколайовичДиректор  Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст.  –         Семоненко Юрій Миколайович
рік народження – 1965

освіта – вища, Львівський державний університет імені І. Франка,  хімік, викладач хімії.

З 2011 року директор Добрянського навчального закладу.

Станом на 1 вересня 2016 року в школі навчається 92 учні. Усього в школі працює 24 педагогічні працівники.
З них:
–         спеціаліст вищої категорії – 5 вчителів
–         спеціаліст І категорії – 7 вчителів
–         спеціаліст ІІ категорії – 2 вчителів
–         спеціаліст – 10 вчителів
У школі працює 11 класів.

За допомогою відділу освіти та спонсорів замінено 18 вікон, вхідні двері на металопластикові, обладнано внутрішні санвузли у школі. В рамках європейського проекту «Енергозберігаючі заходи у Добрянській ЗОШ І-ІІІст.” було замінено 49 вікон. Завдяки ініціативі вихідця із села Добряни єпископа-помічника Київської архієпархії владики Йосифа Міляна реконструйовано шкільне подвір’я. Участь школи в двох обласних мікропроектах дозволила замінити дах над перехідною галереєю та встановити накриття над сходами при вході до школи. У червні 2016 року відкрито дошкільний підрозділ і, як наслідок, школу перейменовано в Навчально-виховний комплекс.

Обслуговуючий персонал навчального закладу нараховує 12 осіб, з них 4 – сезонні працівники. У НВК навчаються  діти зі сіл Добряни та Путятичі.

У нашому закладі  працює їдальня, в якій харчується безкоштовно 29 учнів 1-4 класів, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування і 2 дітей із малозабезпечених сімей.

У приміщенні НВК обладнано 1 кабінет інформатики, дієво працюють 12 навчальних кабінетів, спортзал, майстерня, ігрова та спальна кімнати, кабінет медсестри.

Дирекція НВК спільно з педколективом, батьками, громадськістю села постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх школярів, який проводять працівники місцевої медичної амбулаторії.

Учні Добрянського НВК є учасниками шкільних предметних олімпіадах, їх переможці захищають честь закладу на районних  етапах. Минулорічний  результат районних олімпіад – 3 призових місця з таких навчальних предметів: хімія та інформатика.

За останні роки школа має переможців  та призерів конкурсів з української мови та літератури: Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, конкурсу творчих робіт імені Тараса Шевченка, конкурсів читців поезій Тараса Шевченка, Івана Франка, Богдана – Ігоря Антонича.  Є певні здобутки й у конкурсах  «Левеня» та «Кенгуру».

Добрянський НВК працює над проблемою «Підвищення ефективності та якості проведення уроку як основної форми організації навчально-методичного процесу. Формування духовної, інтелектуально розвиненої особистості».Різні її аспекти є основою діяльності педагогів нашого навчального закладу.В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються новітні засоби навчання.

Поряд з навчальним процесом у НВК приділяється увага розвитку творчих та інтелектуальних здібностей школярів, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами. Так, у закладі працюють гуртки: «Пласт» (Бугаєвська Л. І.), «Умілі руки» (Андрусишин І.С.), «Чарівний клубок» ( Гриб Г.І.), «Добрий майстер» (Пришліца В.І.). Крім того, учні школи відвідують позашкільні заклади: дитячу спортивну та музичну школи.

У виховній роботі використовуються різноманітні за формою та змістом заходи: виховні години, вечори, ранки, свята, екскурсії. Всі шкільні заходи несуть загальнорозвиваючий, естетичний, виховуючий зміст, збагачують світогляд дітей, залучають їх до скарбниці української культури (Андріївські вечорниці,  свято Миколая, свято Матері, Різдва, Голгофа України, День пам’яті героїв Крут, День пам’яті Чорнобильської трагедії, Шевченківське свято, Хресна дорога, акція «Незабудки пам’яті», конкурси читців творів Т. Шевченка, І. Франка та інші).

Залишити відповідь