Бартатівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Гибрик Ольга ГригорівнаДиректор Бартатівської ЗОШ І-ІІст. – Гибрик Ольга Григорівна

Рік народження                  – 1952

Освіта    – вища, Дрогобицький педагогічний інститут ім. І.Франка, вчитель матемтики та фізики;

1987-1994рр. – заступник директора  школи;

з 2006 року – директор Бартатівської ЗОШ І-ІІ ст.

Перша згадка про школу у селі Бартатів датується 1860 роком. За час існування багато разів змінювався статус школи: тривіальна, парафіяльна, філіальна, етатова, двокласна, трикласна, з 1 вересня 1944 року – неповно-середня (семирічна  школа), 1960 рік – восьмирічна, 1989 – НСШ, 1992 – основна школа, з 1999 року – загальноосвітня школа І-ІІст.

Станом на 31 серпня 2014 року в школі навчається 71 учень.  Працює 17 педагогічних працівників. З них:

–         спеціаліст вищої категорії  – 4 вчителі (1 – сумісник);

–         спеціаліст І категорії – 3 вчителі

–         спеціаліст ІІ категорії – 1 вчитель;

–         спеціаліст – 9 вчителів;

–         педагогічне звання «старший вчитель» – 2 вчителів ( 1 – сумісник).

В школі працює 9 класів, з них 2 класи–комплекти. Навчаються діти із сіл Бартатів та Воля Бартатівська, для яких організовано підвіз рейсовим автобусом.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 6 чоловік.

У навчальному закладі працює їдальня, в якій безкоштовно харчується 31 учень 1-4 класів та 1 дитина, позбавлена батьківського піклування.

У Бартатівській ЗОШ І-ІІст. обладнано кабінет української мови та літератури. Школа забезпечена копіювальною технікою, комп’ютером та телевізором.

За кошти відділу освіти замінено 25 дерев’яних вікон на металопластико-ві, зроблено накриття над входом у школу; до облаштування внутрішніх туалетів, сходів, каналізації, крім  відділу освіти, долучився батьківський комітет. Завдяки їх тісній співпраці біля школи покладено 200 квадратних метрів бруківки.

За спонсорські кошти придбано 3 меблевих стінки до класних кімнат, 85 метрів квадратних лінолеуму для спортивної кімнати та насос для викачування каналізації.

Дирекція школи, педагогічний колектив постійно дбають про створення необхідних умов для навчання і виховання дітей, зокрема санітарно-гігієнічних. Щороку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, частим гостем у навчальному закладі є фельдшер Корнят О.І.

Цьогоріч було організовано оздоровлення 64 учнів у пришкільному відпочинковому таборі «Веселка», що працював за художньо-естетичним профілем. В першу чергу оздоровленням було охоплено дітей пільгових категорій: позбавлених батьківського піклування, багатодітних і неповних сімей. Не залишились поза увагою обдаровані учні.

Учні школи – учасники районних предметних олімпіад, Конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, Міжнародних конкурсів «Кенгуру», «Левеня», «Колосок».

Педагогічний колектив школи працює над проблемою «Розбудова національної школи шляхом відродження мови, культури на уроках та в позакласній роботі». Тому робота шкільних методичних об’єднань (вчителів початкових класів та класних керівників) підпорядкована саме цій проблемі.

Щодо виховної роботи, то кожен педагог спрямовує свою роботу на формування почуття патріотизму, відповідальності за себе та інших. Традиційно силами шкільного колективу на сцені будинку «Просвіта» організовуються святкові дійства: свято Миколая, День Матері, День Незалежності.

Залишити відповідь