Мшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шегинська Надія СеменівнаДиректор Мшанської ЗОШ І-ІІІ ст. – Шегинська Надія Семенівна
рік народження – 1962
освіта – вища, Дрогобицький педагогічний інститут ім. І.Франка, вчитель математики і фізики. З 2011 року директор Мшанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Мшанська школа була заснована у 1855 році. Зараз у школі навчається 319 учнів у 17 класах. Для двох дітей-інвалідів Миколаєвичів Назара та Мар’яни організовано індивідуальне навчання за станом здоров’я. З дітьми працюють 39 педагогічних працівників, практичний психолог, соціальний педагог, логопед. З них: вищої категорії – 9 чол., І категорії – 14 чол., ІІ категорії– 2 чол., спеціаліст – 13 чол., звання «старший вчитель » мають 9 вчителів. Обслуговуючий персонал школи нараховує 18 чоловік.

Школа працює над методичною проблемою «Формування цілісної особистості сучасної людини – громадянина і патріота із всебічним і гармонійним внутрішнім світом; розвиток творчих здібностей дитини шляхом особистісно зорієнтованого навчання, виховання, інноваційних технологій».

Для дітей організовано такі гуртки: музичний, драматичний, екологічний, бісероплетіння, «Влучний стрілець», хімічний, спортивні секції . У школі діють молодіжні організації «Спілка української молоді» та «Молода Просвіта». Вчителем Сенів С.М. створено шкільний музей історії с. Мшана, в якому проводиться велика краєзнавча робота. Учні 10-11 класів здобувають кваліфікацію водія категорії «С». Також працюють навчальні кабінети фізики, географії, світової літератури, української мови та літератури, 2 комп’ютерні класи, комбінована майстерня з трудового навчання, автоклас, спортзал, спортивні майданчики, актовий зал, шкільна їдальня на 120 місць. Для 130 дітей школи організовано безкоштовне гаряче харчування. Адміністрація школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних.
Впродовж останніх 7-и років за результатами навчально-виховної, методичної, господарської роботи школа стабільно входить у десятку кращих шкіл району. Учні школи є переможцями районного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародних конкурсів «Левеня», «Кенгуру», районних олімпіад з базових дисциплін.

Цьогоріч школа організувала оздоровлення для 170 дітей. В першу чергу оздоровленням охоплено дітей пільгових категорій. Не залишено поза увагою і обдарованих дітей.

Профіль табору – патріотичний. Він визначався з огляду на проблему школи та на те, що діти потребують систематичного зміцнення здоров’я і активного відпочинку.

Залишити відповідь