Братковицька ЗОШ І-ІІ ступенів

Косик Ольга ВолодимирівнаДиректор Братковицької ЗОШ – Косик Ольга Володимирівна
рік народження – 1962
освіта – вища, Дрогобицький педагогічний інститут ім. І.Франка, вчитель російської мови та літератури.
З 2008 року директор Братковицької ЗОШ.

Станом на 1 вересня 2016 року в школі навчається 153 учні.Їх навчають 18 вчителів.
З них:
спеціаліст вищої категорії – 4 вчителі
спеціаліст І категорії – 8 вчителів
спеціаліст ІІ категорії – 1 вчитель
спеціаліст – 5 вчителів
В школі працює 9 класів.

В сьомому класі організовано індивідуальне навчання за програмою допоміжної спеціальної школи для дитини-інваліда Гринчишина Богдана. Для навчання цієї дитини створено всі необхідні умови.

З допомогою відділу освіти та спонсорів замінено 20 вікон на металопластикові, обладнано внутрішні туалети. Зроблено поточний ремонт.

В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 84 учні 1-4 класів, діти-інваліди, діти учасників АТО та діти із малозабезпечених сімей.

У школі обладнано комп’ютерний клас.

Дирекція школи спільно з педагогічним колективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівники місцевого ФАПу.

Впродовж останніх років колектив школи працює над вдосконаленням навчально-виховної, методичної, господарської роботи.
Учні школи беруть участь у районних конкурсах «Сурми звитяг», «Кенгуру», «Збудуємо храм любові», на краще читання поезії Т. Шевченка, І. Франка. Неодноразово ставали призерами цих конкурсів.

Добре організована спортивно-масова робота. Учні школи зайняли призові місця у змаганнях з тенісу, шашок та шах матів.

Братковицька ЗОШ працює над проблемою «Створення умов для розвитку освіченої, морально і фізично здорової, естетично розвиненої, трудолюбивої, життєтворчої особистості – громадянина України».

Виховна діяльність школи направлена на формування конкурентно-спроможної особистості і передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”. У школі працює три гуртки: «Умілі руки», «Чарівний гачок», драматичний,в яких діти можуть розвивати свої здібності.

Цього року на подвір’ї школи встановлено і відреставровано фігурку Божої Матері, яку подарувала школі церковна громада.

kaminВажливою подією в житті громади с. Братковичі стало закладення і посвячення наріжного каменя на будівництво нової школи 9 жовтня 2016 року.

Залишити відповідь