Тулиголівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Гримнак Марія МихайлівнаДиректор  Тулиголівської ЗОШ І-ІІ ст.  – Гримнак Марія Михайлівна
рік народження    –  1960
освіта –  вища, Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність хімія. З 2002 року директор Тулиголівської ЗОШ І-ІІ ст.

Село Тулиголови розташоване на межі двох районів, Городоцького та Самбірського, та знаходиться на відстані 30 км. від районного центру. Дане село невеличке, налічує ближько 570 жителів.

Юридична адреса школи: 81572 Львівська обл. Городоцький район с. Тулиголови вул.Весела 11а тел. 0-3231-93-297
Ліцензія, яка засвідчує право на проведення освітньої діяльності за рівнем повної загальної середньої освіти, видана управлінням освіти Львівської обласної державної адміністрації 01.09.1996 року серія ЗО № 030674 реєстраційний номер 683.

Внутрішні нормативні документи, що регламентують діяльність закладу:
статут школи, затверджений рішенням Городоцької районної ради № 34/8 від 02.12.2004 року;
У школі працює 15 педпрацівників, з них 2 вчителів знаходиться у відпусці по догляду за дитиною віком до трьох років.
В школі навчається 57 учнів.

Школа працює в одну зміну. Є 7 комплектів – класів, працюють гуртки та факультативи, спортивні секції. Для послуг учнів 9 навчальних кабінетів, 1 майстерня по дереву і, спортивний майданчик, бібліотека, їдальня на 30 посадочних місць.
За останні 5 років школа працювала над вирішенням проблемних питань:
нові освітні технології як найважливіший чинник підвищення результативності навчально-виховного процесу;
організація і розвиток творчого потенціалу обдарованих дітей;
гуманно – особистісна методика початкової освіти
Адміністрація школи скеровувала свою роботу за трьома основними напрямками:
створення сприятливих умов для роботи всіх учасників навчально-виховного процесу;
удосконалення системи організації навчально-виховного процесу;
зміцнення навчально – матеріальної бази .

На 01.09.2012 року у школі працює 14 педпрацівників ( із них – 3 чоловіків, 9 – жінок, 2 – знаходиться у відпустці по догляду за дитиною ):
мають вищу педагогічну освіту – 12 ( 85% ) , середню спеціальну – 2 (15%), мають відповідну фахову освіту – 14 ( 100% );
пройшли атестацію за останні 3 років – 5 учителі ( 36 % ) ,
учитель вищої категорії – 1 ( 7% )
учитель І категорії – 4 ( 33% )
учитель ІІ категорії – 1 ( 7% )
кваліфікаційна категорія “спеціаліст” – 8 ( 57% ).

Щорічно школа має переможців, призерів багатьох конкурсів. Учні школи беруть участь у щорічних районних конкурсах ” Сурми звитяги”, в конкурсі колядок та щедрівок у номінації «Соло» учень 8 класу Федірко Мар’ян зайняв 3 місце 2010р., ім..П.Яцика ( у 2011 році Вареницька Христина зайняла І місце). Учні школи – у 2010 році були учасниками обласного конкурсу малюнків “Твої таланти Україно” (Кремса Микола зайняв ІІІ-ІІ місце. У 2012 році учні школи, Бених Андрій – 8 клас, В’єнц Надія –8 класу, Андрушко Василь –9 класу, взяли участь у обласній виставці-конкурсі «Знай і люби свій рідний край», де здобули третє місце. Кожного року учні школи приймають участь у міжнародних конкурсах «Левеня», та «Кенгуру», в яких беруть участь понад 15 учнів, що становить 26 % всіх чнів школи, та здобувають добрий результат. Вже понад 4 роки учні школи є переможцями районної олімпіади з хімії.

Здоров’я дитин – запорука успіху у навчально-виховному процесі. Творчою та результативною є діяльність вчителя фізкультури Лева І.П. в організації спортивно-масової та фізкультурно оздоровчої роботи. Вчитель організовує з учнями туристичні походи, козацькі забави, проводить Всеукраїнський олімпійський урок.Учні школи вибороли першість у районних змаганнях Спартакіади, отримують призові місця з настільного тенісу, шашок, шахів

Залишити відповідь