Підзвіринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Директор Підзвіринецької школи – Дзяний Микола Гнатович
рік народження – 1951
освіта -вища, Львівський державний інститут фізичної культури, викладач фізичної культури і спорту, Київське військове училище ім. М.В Фрунзе.
З 1989 року директор Підзвіринецької ЗОШ І-ІІІст.

В Підзвіринці у різного типу школах навчання дітей зафіксоване в архівних документах з 1772 року. Станом на 2 вересня 2014 року в школі навчається 120 учні. Всього в школі 28 педагогічних працівників.
З них:
– спеціаліст вищої категорії – 6 вчителів
– спеціаліст І категорії – 8 вчителів
– спеціаліст II категорії-4 вчителі
– спеціаліст — 6 вчителів
– педагогічне звання «старший учитель»-2 вчителі.

В школі працює 11 класів, з них 1 клас-комплект.

З допомогою відділу освіти замінено 5 вікон на металопластикові, обладнано внутрішній туалет. Зроблено поточний ремонт.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 15 чоловік.

В школі навчаються діти з сіл Андріянів, Лівчиці, Татаринів, хутора Грабино, для яких організовано під’їзд автобусом “Школярик”.

В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 41 учень 1-4 класів, 3-и дитини, позбавлені батьківського піклування.

У школі обладнано 1 комп’ютерний клас, дієво працюють 3 навчальні кабінети.

В школі було проведено реконструкцію опалювальної системи та теплотраси що дає змогу щорічно економити більше 20 тисяч м. куб. природного газу.

Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагає працівник місцевого ФАПу п. Лопушинська Н.І. Для покращення цієї ділянки роботи в школі обладнаний медичний кабінет.
Учні школи приймають участь у районній предметній олімпіаді та в Міжнародних конкурсах «Левеня», «Бобер», «Кенгуру».

З 1 по 30 червня 2011 року на базі Підзвіринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. функціонував пришкільний оздоровчий табір “Едельвейс”, в якому оздоровлювалось 70 учнів віком від 7 до 16 років. В першу чергу оздоровленням охоплено дітей пільгових категорій. Не залишено поза увагою і обдарованих дітей.

Профіль табору спортивний, туристсько-краєзнавчий. Він визначався з огляду на те, що діти потребують зміцнення систематичного здоров’я і активного відпочинку.
Підзвіринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів працює над проблемою «Впровадження інноваційних технологій у навчально виховний процес» та «Національне та військово-спортивне виховання учнів засобами туризму і краєзнавства».

Різні її аспекти є основою діяльності педагогів початкової, основної, та старшої школи.
В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються різні види проведення нестандартних уроків.

Виховна діяльність школи направлена на виховання національно-патріотичної, військово-спортивної та духовно багатої учнівської молоді. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття поваги до історичного минулого українського народу. Щорічно на високому рівні проводиться акція “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”.

У школі особлива увага приділяється позаурочній гуртковій роботі, в якій талановиті діти можуть розвивати свої здібності. В обласній Спартакіаді з туризму і краєзнавства серед учнівської молоді Львівщини команда школи, яка представляє Городоцький район, бере участь у сходженнях на історичні вершини г. Ключ, г. Маківка, г. Лопата, г. Високий Верх та спортивних змаганнях: пішохідний туризм спортивне орієнтування, велосипедний туризм, «Сокіл» («Джура»).

За останні 3-и роки команда посідає призові місця з велосипедного туризму та у військово-спортивній патріотичній грі українського козацтва «Сокіл» («Джура»). У сходженні на історичні вершини Ключ, Маківка, Лопата, Високий Верх та у конкурсній програмі команда є переможець.

У 2011 та 2012 команда школи представляла Львівську область на Всеукраїнському злеті в Черкаській (Холодний яр) та Закарпатській (с. Осій, Іршавського р-ну) областях і досягнула високих результатів у окремих видах програми. У Рейд-змаганні «Заповідні місця Холодного Яру»-2 місце. У грі «Відун» – інтелектуальних змаганнях з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох сучасних Збройних Сил України наша команда зайняла 2-е місце. У конкурсі Бівак. Таборування – оцінка побуту, чистоти, доцільності розміщення, дотримання санітарно-гігієнічних норм, стан спорядження, особистих речей, посуду – команда на 3-му місці. У конкурсі козацького кулешу – за якість та швидкість його приготування наша команда отримала 2-е місце. Смуга перешкод- 3 місце.

Залишити відповідь