Галичанівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Директор Галичанівської ЗОШ І-ІІ ст..– Климко Володимир Романович
рік народження – 1974
освіта – вища, Дрогобицький педагогічний інститут ім. І.Франка, вчитель початкового навчання. З 2007 року директор Галичанівської ЗОШ І-ІІ ст..

Станом на 2 вересня 2016 року в школі навчається 74 учнів. Всього в школі 16 педагогічних працівників.
З них:

спеціаліст вищої категорії – 1 вчитель
– спеціаліст І категорії – 6 вчителів
– спеціаліст ІІ категорії – 4 вчителі
– спеціаліст – 5 вчителів
В школі працює 8 класів, з них 2 класи-комплекти.

З допомогою відділу освіти та спонсорів замінено 22 вікон на металопластикові, обладнано внутрішні туалети в школі. Зроблено поточний ремонт.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 4 чоловік.

В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 36 учні 1-4 класів.

У школі є 5 комп’ютерів, мультимедійні засоби навчання.
Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівник місцевого ФАПу .

Впродовж останніх 5-и років за результатами навчально-виховної, методичної, господарської роботи школа стабільно входить у чільну десятку основних шкіл району, за 6 останніх років 3-и рази були призерами районних спортивних учнівських спартакіад (3 останні роки – чемпіони з шахів).

Галичанівська ЗОШ І-ІІ ст.. працює над проблемою «Підвищення ефективності та якості уроку і повне використання його можливостей для навчання і виховання учнів».
Різні її аспекти є основою діяльності педагогів початкової і основної школи .

В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються мультимедійні засоби навчання.

Виховна діяльність школи направлена на формування конкурентноспроможної особистості і передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”. У школі працюють літературно-драматичний гурток, гуртки бісероплетіння і англійської мови, в яких талановиті діти можуть розвивати свої здібності.

Залишити відповідь