Вишнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Даниляк Любов ВолодимирівнаДиректор Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст.—Даниляк Любов Володимирівна
рік народження – 1949
освіта – вища, Дрогобицький педагогічний інститут ім. І.Франка, вчитель української мови та літератури.
З 1987 року директор Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст..

Вишнянська ЗОШ І-ІІ ступенів входить у Великолюбінський освітній округ. Станом на 2 вересня 2014 року в школі навчається 107 учнів. Всього в школі 18 педагогічних працівників.
З них:
спеціаліст вищої категорії – 7 вчителів
спеціаліст І категорії -6 вчителів
спеціаліст ІІ категорії – 4 вчителів
спеціаліст – 1 вчитель
з них: педагогічне звання «старший учитель» -3 вчителів
педагогічне звання «вчитель-методист».- 1 вчитель.
В школі працює 9 класів.

В школі створені всі умови для успішної праці вчителів та навчання учнів, панує доброзичлива атмосфера, хороший психологічний клімат.

Школа знаходиться у двох корпусах.
З допомогою відділу освіти замінено 12 вікон на металопластикові, обладнано по-сучасному внутрішні туалети. Зроблено поточний ремонт коридору корпусу школи №1.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 6 чоловік. В школі навчаються діти з села Яремків, для яких організовано під’їзд шкільним автобусом.

В школі є шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 50 учні 1-4 класів, 3 учнів з малозабезпечених сімей.
В школі знаходиться 2 комп’ютери, дієво працюють 3 навчальних кабінети.

Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи.

Учні школи стали переможцями районного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, брали участь у Міжнародному конкурсі «Кенгуру», відзначені в районних конкурсах «Сурми звитяги», «Різдвяний фестиваль», «Духовна пісня».

Цьогоріч школа організувала оздоровлення для 80 дітей. В першу чергу оздоровленням охоплено дітей пільгових категорій: 8 із багатодітних сімей, 1 дитина кругла сирота, 61 із малозабезпечених сімей. Не залишилися поза увагою і 10 обдарованих дітей.

Профіль табору – християнський. Він визначався з огляду на те, щоб діти стали духовною міццю, відвідуючи святі місця нашого краю,для пізнання істини,роздумів про життя, про добро і зло,неповторність і унікальність кожного з нас.

Вишнянська ЗОШ I-II ступенів працює над проблемою “Формування національної свідомості школяра, духовно-багатої творчої особистості,виховувати учнів так,щоб вони стали патріотами України”.

В школі працюють шкільні, міжшкільні методичні об’єднаня учителів Великолюбінського освітнього округу.

В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються сучасні освітні технології, спрямовані на розвиток пізнавальних та творчих здібностей учнів.

Виховна діяльність школи направлена на формування національної свідомості, духовно багатої молодої людини. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”. У школі працює клуб творчої молоді “Зернятко”, в якому талановиті діти можуть розвивати свої здібності.

Безпосереднім завданням школи є покращення навчання і якості знань учнів з усіх шкільних навчальних дисциплін. Основна увага приділяється нагромадженню відповідної навчальної, методичної та художньої літератури у шкільній бібліотеці.

Залишити відповідь