Переможненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Костюк Любов ПетрівнаДиректор Переможненської ЗОШ І–ІІІ ступенів – Костюк Любов Петрівна
рік народження – 1960
освіта – вища, Львівський національний університет ім. І.Франка, філолог, викладач французької мови та літератури, перекладач.
З 2004 року директор Переможненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Станом на 1 вересня 2016 року в школі навчається 245 учнів. Всього в школі 33 педагогічних працівники.
З них:
спеціаліст вищої категорії – 7 вчителів
спеціаліст І категорії – 21 вчителів
спеціаліст ІІ категорії – 1 вчитель
спеціаліст – 4 вчителів
педагогічне звання “старший учитель” – 5 учителів
педагогічне звання “вчитель-методист” – 1 вчитель
В школі працює 12 класів, 2 групи продовженого дня.
У 2016 році зроблено поточний ремонт школи. Обладнано 3 внутрішні туалети, зроблено реконструкцію надвірного туалету з допомогою спонсора.

В школі навчаються діти з Тулиголівської та Бучалівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, для яких організовано під’їзд шкільним автобусом “Школярик”.

В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно учні 1-4 класів, а також усі бажаючі учні 5-11 класів.
У Переможненській ЗОШ обладнано 2 комп’ютерні класи, дієво працюють 3 навчальні кабінети.

Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд усіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівники місцевого ФАПу та Комарнівська міська поліклініка (лікар Зубрицька Н.С.).
Учні школи є переможцями районного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародних конкурсів “Левеня”, “Бобер”, “Кенгуру”, “Соняшник”.

Здобутки на предметних олімпіадах:
2013-2014 н.р. – 6 переможців
2014 – 2015 н.р. – 6 переможців
2015 – 2016 н.р. – 7 переможців.

Переможненська ЗОШ працює над проблемою : “Здоров’язберігаючі освітні технології як засіб виховання культури здоров’я школярів”. . Саме тому основне завдання школи – це просвітницька робота щодо формування здорового способу життя та розвиток фізично, психічно, соціально і морально здорової особистості з стійкими переконаннями та системою знань про здоров’я і здоровий спосіб життя, створення умов для збереження і зміцнення здоров’я учнів, підготовка їх до суспільного значущого самоутвердження, самодостатності та самореалізації в дорослому житті. Значну роботу з формування здорового способу життя проводять класні керівники. Захоплюючими є екскурсії для учнів школи, виховні заходи, які проводяться до національних, релігійних свят, виступи художньої самодіяльності.

В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються мультимедійні засоби навчання. У школі активно діє учнівське самоврядування під керівництвом педагога-організатора.

У виховній діяльності школи особлива увага приділяється вихованню національної свідомості учнів. Зусилля педагогів спрямовані на формування у школярів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”.

Залишити відповідь