Мавковицький НВК

Прокурат Василь ГригоровичДиректор Мавковицького НВК –Прокурат Василь Григорович
рік народження – 1971
освіта – вища, Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І.Франка, вчитель фізики та математики, вчитель основ християнської етики. З 2011 року директор Мавковицького навчального
закладу.

В Мавковичах у різного типу школах навчання дітей зафіксоване в архівних документах з 1900 року. Станом на 05 вересня 2014 року в школі навчається 155 учнів та 45 вихованців дошкільної установи. Всього в школі 28 педагогічних працівників.
З них:
– спеціаліст вищої категорії – 4 вчителі
– спеціаліст І категорії – 10 вчителів
– спеціаліст ІІ категорії – 6 вчителів
– спеціаліст –8вчителів.
В школі діє 11 класів.
В першому та четвертому класах організовано індивідуальне навчання для дітей з обмеженими можливостями Фостяк Діани та Тимоць Ірини.

З допомогою відділу освіти та спонсорів проведено підготовчі роботи і відкрито другу групу дошкільного відділення. При цьому затрачено 26 тисяч позабюджетних коштів.Вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази НВК вносять меценати, зокрема Дубневич Я. В., Грициняк І. І., Трохим Я. І., та інші. Зроблено поточний ремонт в усіх класних кімнатах завдяки матеріальній підтримці батьків.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 19 чоловік.

В школі навчаються діти з Артищева, для яких організовано під’їзд рейсовим автобусом.
В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 56 учнів 1-4 класів, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування та 45 вихованці дошкільної установи.

У НВК обладнано 1 комп’ютерний клас, дієво працює 1 навчальний кабінет, організовано постійно діючу виставку робіт гуртківців художньої обробки деревини. В НВК організовано і працює вокальний гурток, гурток військово-патріотичного виховання, учні НВК відвідують позашкільні заклади в м. Городку. На базі НВК діє філія Великолюбінської школи мистецтв.

Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. Для покращення цієї ділянки роботи в школі створено і функціонує медичний кабінет, в якому постійно чергує медсестра.

Учні НВК є активними учасниками районного етапу конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародних конкурсів «Левеня», «Грінвіч», «Кенгуру», «Колосок».

Цьогоріч школа організувала оздоровлення для 90 дітей. В першу чергу оздоровленням охоплено дітей пільгових категорій. Не залишено поза увагою і обдарованих дітей.Профіль табору – спортивно – естетичний.

Мавковицький НВК працює над проблемою «Співпраця навчально-виховного комплексу з батьками та громадськістю». Досить часто у НВК проводяться заходи спільно із Народним Домом та сільською бібліотекою с. Мавковичі.

В останні роки в навчальному процесі все частіше проводяться уроки з використанням ІКТ.
Виховна діяльність школи направлена на формування морально-патріотичних якостей школярів, передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини. Учнями школи проводиться пошукова робота в натрямку історії школи, героїчних подій минулого на території села.

Залишити відповідь