Городоцька ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів

Директор Городоцької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів – Гелешко Роман Володимирович
Рік народження -1949
Освіта – вища, Львівський національний університет ім. І.Франка,вчитель географії . З 2007 року директор Городоцької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів

Діяльність Городоцької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів розпочинається з 1939року. Саме в тому році у м. Городку було створено комітет по організації шкіл міста і району. Завідуючим відділом народної освіти призначено п. Петра Сироїда, який працював на цьому посту в 1939-40 н.р. В 1940-41 н.р. завідуючим райво призначено п. Мальованого і ним у м. Городку організовано такі школи : СШ №1 з українською мовою навчання, НСШ №2 з польською мовою навчання, НСШ №3 з українською мовою навчання, НСШ №4 з єврейською мовою навчання , НСШ №5 з українською мовою навчання, ПШ ( Черлянське передмістя) та ПШ ( Довжанка ) .

У старому непристосованому приміщенні , 15 жовтня 1939 року почався в історії нашої школи перший день навчання учнів Городоцької семирічної школи №3. В будинку було 6 класних кімнат , кабінет наочно-навчального приладдя , учительська кімната, кабінет директора, бібліотека. Станом на 01.09.2012 року в школі навчається 619 учнів, 60 учителів, у тому числі директор, 2 заступники директора з НВР, заступник директора з ВР, вихователі ГПД, педагог – організатор, практичний психолог,бібліотекар.
Педагогічні працівники мають кваліфікаційні категорії:
– «спеціаліст вищої категорії» -22 осіб
– «спеціаліст І категорії» -8 осіб
– «спеціаліст ІІ категорії» -3 особи
– «спеціаліст» -12 осіб
Педагогічні звання:
– «вчитель – методист» -6 осіб
– «старший учитель» – 9 осіб

Городоцька ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів працює над проблемою «Реалізація особистісно орієнтованої системи навчання та виховання з метою формування творчої особистості учнів». Різні її аспекти є основою діяльності педагогів початкової, основної та старшої школи. З метою цілеспрямованої роботи та для забезпечення колективного керівництва методичною роботою в школі була створена методична рада, до складу якої ввійшли директор школи, заступники директора з навчально-виховної та виховної роботи, керівники шкільних методичних об’єднань та вчителі, яким присвоєно педагогічні звання.

Протягом року навчальний заклад був забезпечений кадрами. У закладі працювало 20 осіб обслуговуючого персоналу.

Метою навчання в школі є виявлення і розвиток здібностей кожного учня, формування духовно багатої, вільної, фізично здорової, творчо мислячої особистості, що володіє міцними базовими знаннями за курс середньої школи.

У колективі налагоджена атмосфера співробітництва, взаємодопомоги, підтримки (взаємовідвідування уроків, спільна розробка уроків, свят, екскурсій, планування). Учителі не тільки вимогливі до себе, але й один до одного (аналіз відкритих заходів, уроків, ранків),адекватно реагують на критику.

Учні школи є переможцями районного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародних конкурсів «Левеня», «Бобер», «Кенгуру», «Колосок».

Для морального і матеріального стимулювання учнів та вчителів, які є переможцями різних районних та обласних конкурсів у школі запроваджено проведення тематичних вечорів відпочинку для учнів в квітні місяці, на яких відзначаються всі їх досягнення за навчальний рік, вручаються почесні грамоти, солодкі призи та організовується святкова концертна програма. Вчителям на початку навчального року призначається грошова винагорода, розміри якої залежать від активності вчителя та результативності його роботи з учнями, а також від кількості перемог у різних конкурсах за минулий навчальний рік.

У школі в цьому навчальному році запроваджено рейтинг успішності учнів за результатами семестрового та річного оцінювань, інформацію можна побачити на спеціальному стенді.

В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються мультимедійні засоби навчання. У Городоцькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів обладнано 2 комп’ютерні класи, дієво працюють 2 навчальні кабінети.

Виховна робота школи базується на таких пріоритетних напрямках: громадський, морально-правовий, екологіч¬ний, художньо-естетичний, патріотичний, здоровий спосіб життя та фізичне і трудове навчання, направлена на формування конкурентноспроможної особистості і передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”.

В школі навчаються діти з Галичан, Угрів, Дроздович, Черлян, Браткович, Бартатова, для яких організовано під’їзд шкільним автобусом.

В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 245 учнів 1-4 класів, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, 5 – дітей-сиріт.

В першому класі організовано індивідуальне навчання на дому для дитини-інваліда Спільника Михайла.
Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівники Городоцької ЦРЛ. Для покращення цієї ділянки роботи в школі функціонує медичний кабінет, в якому постійно чергує медсестра.

Цьогоріч школа організувала оздоровлення для 180 дітей. В першу чергу оздоровленням охоплено дітей пільгових категорій. Не залишено поза увагою і обдарованих дітей.

В школі проведений капітальний ремонт приміщень, встановлені пластикові вікна – всі ці фактори допомагають нам здійснювати навчально – виховний процес на високому рівні. Адже у нас немає проблем з температурним режимом, з дотриманням санітарно – гігієнічних норм під час навчання, наші учні і вчителі почуваються комфортно і зручно у школі.

Залишити відповідь