Городоцький НВК №2

Продивус Петро ПетровичДиректор Городоцького НВК №2 «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» – Продивус Петро Петрович
рік народження 1953
освіта – вища, Ужгородський Державний Університет, викладач історії та суспільствознавства.
З 1990 року директор СШ №2 м.Городка

Городоцький НВК №2 «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» – молода гімназія . Станом на 1 вересня 2014 р. у школі навчається 514 учнів. Всього у школі 53 основних педагогічних працівники і 4 вчителів-сумісників ( разом 57) з них :
-спеціаліст вищої категорії – 36 вчителів
-спеціаліст І категорії – 10 вчителів
– спеціаліст ІІ категорії – 3 вчителя
– спеціаліст -7 вчителів
– педагогічне звання «старший учитель» – 26 вчителів
– педагогічне звання « вчитель-методист» – 3 вчителів
У школі працює 23 класи.
У 5-А класі організовано навчання на дому для Кетової Ольги ( ДЦП) на основі довідки ПМПК № 3 від 24 квітня 2012 р. Для навчання цієї дитини створено всі необхідні умови.

У школі обладнано 2 комп’ютерні класи, у яких є 24 комп’ютери, дієво працюють 11 навчальних кабінетів.

У 2011 р. у школі було встановлено 27 метало- пластикових вікон. Влітку 2012 р. зроблено ремонт 3-го поверху корпусу №2, а також замінено електромережу на нову на всіх 3-х поверхах корпусу.
Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи. Для покращення цієї ділянки роботи в школі функціонує медичний кабінет, у якому постійно чергує медсестра Суряк Л.С.

Великих успіхів школа досягла у 2011-2012 н.р. у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів,в яких 43 учні стали переможцями . 4 учні школи-переможці ІІІ Всеукраїнського етапу шкільних олімпіад (обласного).
1. Горінь Тетяна- ІІ місце українська мова та література
2. Муругова Юлія- ІІІ місце німецька мова
3. Канафоцький Роман- ІІІ місце англійська мова
4. Боярчук Уляна – І місце основи правознавства

Учні школи стали переможцями районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика, Міжнародних конкурсів «Левеня», «Бобер», «Кенгуру».

В спортивно-масовій роботі школа має такі досягнення: І,ІІІ місця в районній олімпіаді з фізкультури.

Цьогоріч школа організувала оздоровлення для 170 дітей у літньому таборі «Сонячний промінчик». Відпочинком було охоплено дітей пільгових категорій, дітей із багатодітних сімей, дітей-інвалідів. Не залишилися поза увагою і обдаровані діти. Профіль табору художньо-естетичний. Він визначався з огляду на те, що ці діти потребують зміцнення здоров’я, активного відпочинку та цікавого дозвілля.

Городоцький НВК №2 «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» працює над проблемою : «Національно-патріотичне та духовне становлення молоді».

В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються мультимедійні засоби навчання. Виховна діяльність школи-гімназії направлена на формування морально-свідомої особистості в національно-патріотичному дусі. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття любові до рідної мови та держави, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію «Незабудки пам’яті», «Запали свічку». У школі працюють драматичний ,художній та музичний гуртки, в яких талановиті діти можуть розвивати свої здібності.
При школі вже багато років діє краєзнавчий музей «Світличка», експонати до якого збирали педагогічний та вчительський колективи.

У Городоцькому НВК №2 «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» заснований вокальний ансамбль «Освітяночка», у склад якого входять такі вчителі:
1. Михалецька Н.І.
2. Хома М.Т.
3. Смук Р.Б.
4. Бабкевич Я.В.
5. Вавринів В.Ю.
6. Саварин Т.В.

13 жовтня школа-гімназія відзначила свій перший ювілей – річницю. Це свято стане традиційним і надалі.

На dssk73.ru фасадный камень

Залишити відповідь