Повітненська ЗОШ І-ІІ ступенів

Рак Володимир ЯрославовичДиректор Повітненської ЗОШ І – II ступенів – Рак Володимир Ярославович
Рік народження -1962
Освіта вища. Тернопільський педагогічний інститут, викладач загально технічних дисциплін.
З 1993 року – директор Повітнянської основної школи.

У 2014 – 2015 навчальному році в школі навчається 99 учнів, з них у початкових класах – 49, а у старших – 50 учнів. Навчання проводиться у дві зміни.

КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ ПО КЛАСАХ:
1 КЛАС – 11 учнів, 2 КЛАС – 11,3 КЛАС – 15,4 КЛАС – 12, 5 КЛАС – 8,6 КЛАС – 10, 7 КЛАС – 8, 8 КЛАС – 12, і 9 КЛАС – 12 учнів.
В школі навчаються діти: З багатодітних сімей, у яких народилося і виховуються 3 і більше дітей – 26; З багатодітних сімей, у яких народилося і виховуються 4 і більше дітей -11; З неповних сімей – 11 учнів; З малозабезпечених сімей – 8 учнів; Учнів, батьки яких перебувають за кордоном – 4 учні.

Всього у школі 21 педагогічних працівники, (з них 3 сумісники). З них: спеціаліст вищої категорії – 2
спеціаліст І категорії- 6
спеціаліст II категорії – 2
спеціаліст -10
педагогічне звання «старший вчитель» -1.

У школі з допомогою відділу освіти та допомоги батьків замінено пластикові вікна, нові двері до класів та кабінетів, зроблено поточний ремонт, обладнано внутрішні туалети у двох корпусах школи.

Обслуговуючий персонал нараховує 6 осіб.

У школі працює шкільна їдальня, в якій безкоштовно харчується 49 учнів 1-4 класів.

Дирекція школи, педколектив спільно з батьками постійно дбають про створення належних умов для навчання та виховання учнів.
Протягом останніх 5-ти років за результатами навчально-виховної, методичної, господарської роботи школа стабільно входить у першу десятку шкіл району (6-7 місця). Як правило, найбільшу кількість перемог здобувають учні у районному конкурсі-фестивалю патріотичної пісні «Сурми звитяги», на якому постійно займають призове місце.

Цього літа у школі було організоване оздоровлення для 90 дітей. В першу чергу оздоровленням було охоплено дітей пільгових категорій, обдарованих. Профіль табору -туристсько-краєзнавчий. Табір працював 14 днів. Робота була організована цікаво і змістовно.

Повітненська школа працює над проблемою «Гуманізація навчально-виховного процесу». Різні її аспекти є основою діяльності педагогів.

Виховна діяльність школи направлена на формування особистості і передбачає виховання національної свідомості, почуття патріотизму, поваги до історичного минулого нашого народу.

В школі проводиться багато виховних заходів. На високому рівні проведено свято рідної мови, виступ та акцію «Запали свічку пам’яті», «Незабудки пам’яті».

Залишити відповідь