Дроздовицька ЗОШ І-ІІ ступенів

Савула Богдан ЙосиповичДиректор Дроздовицької ЗОШ Савула Богдан Йосипович
рік народження – 1961
освіта – вища, Дрогобицький педагогічний інститут ім. І.Франка, вчитель ЗТД і креслення. З 1992 року директор школи.

В Дроздовичах у різного типу школах навчання дітей зафіксоване в архівних документах з кінця 19 ст.. Станом на 2 вересня 2014 року в школі навчається 71 учень. Всього в школі 17 педагогічних працівників.
З них:

– спеціаліст І категорії – 13 вчителів
– спеціаліст ІІ категорії – 1 вчитель
– спеціаліст – 3 вчителі

В школі працює 8 класів.

В 7 класі організовано індивідуальне навчання. За допомогою відділу освіти замінено вікна на металопластикові, обладнано внутрішні туалети в початковій та основній школі. Зроблено поточний ремонт.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 6 чоловік .
В школі працює шкільна їдальня, в якій харчується безкоштовно 34 учні 1-4 класів, 3 дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 учень з малозабезпеченої сім’ї.

У школі обладнано комп’ютерний клас, дієво працюють навчальні кабінети.
У 2012 році в школі було збудовано підсобне приміщення, капітально відремонтовано зовнішній туалет. За рахунок благодійної допомоги обладнано дитячий ігровий майданчик.

Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних. В обов’язковому порядку проводиться диспансерний огляд всіх учнів школи, у проведенні якого допомагають працівники місцевого ФАПу .
Впродовж останніх 5-и років за результатами навчально-виховної, методичної, господарської роботи школа стабільно входить у чільну пятірку основних шкіл району.

Цьогоріч школа організувала оздоровлення для 70 учнів. В першу чергу оздоровленням охоплено дітей пільгових категорій. Не залишено поза увагою і обдарованих дітей.

Профіль табору – спортивний. Він визначався з огляду на те, що діти потребують зміцнення систематичного здоров’я і активного відпочинку.

В останні роки в навчальному процесі все частіше раціонально і доцільно використовуються мультимедійні засоби навчання.
Виховна діяльність школи направлена на формування конкурентноспроможної особистості і передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу. На високому рівні проведено акцію “Незабудки пам’яті”, “Запали свічку”.

Очистка канализационных труб, система ливневой канализации

Залишити відповідь