Мостівська ЗОШ І ступеня

Завідувач Мостівської ЗОШ І ступеня – Войціцька Іванна Іванівна
рік народження – 1988
освіта – вища, Львівський державний національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Філолог. Викладач англійської мови і літератури». Самбірський державний педагогічний коледж імені Івана Филипчака за спеціальністю «Вчитель початкових класів і англійської мови».
З 2007 року завідувач Мостівської ЗОШ І ст..

Станом на 1 вересня 2014 року в школі навчається 8 учнів.Всі учні навчаються за індивідуальною формою. Всього в школі 3 педагогічних працівники.

З них:1 вчитель « ІІ категорії», 1 вчитель з вищою освітою, без атестації (буде атестуватися у 2012 – 2013 н.р.), 1 вчитель з середньою спеціальною освітою.
Обслуговуючий персонал школи нараховує 3 чоловік ( 1 – річний, 2 – сезонні оператори).
Після закінчення 4 класу наші учні продовжують навчання у Новосільській ЗОШ І – ІІ ст..
Всі учні школи харчуються буфетною продукцією.

У 2010 році в школі було замінено два котли.
Дирекція школи спільно з педколективом, батьками постійно дбає про створення умов для навчання і виховання учнів, в першу чергу санітарно-гігієнічних.

Мостівська ЗОШ І ступеня працює над проблемою “Народна педагогіка – першоджерело українського національного виховання”.

Виховна діяльність школи направлена на формування конкурентноспроможної особистості і передбачає виховання національно свідомої, духовно багатої молодої людини. Зусилля педагогів спрямовані на формування в учнів почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу.

Загальні відомості про школу.
Історичних джерел про освітнє життя в с. Мости є досить мало. Тому ми будемо спиратись на розповіді і спогади старожилів і мешканців села. Колись в селі Мости приміщення школи не було. Діти навчались в найманих будинках. Лише після війни, на початку шістдесятих років силами сільських жителів було навезено дерева з гір і побудовано дерев’яне приміщення школи. Школа була початковою. Навчались діти завжди в комбінованому класі, тобто в класі — комплекті. Працювали з ними двоє вчителів в півтори зміни.

Після закінчення 4 класу діти продовжували навчання в Монастирецькій семирічній школі, що була на віддалі майже 6 кілометрів. Добирались діти до школи пішки. Коли була прокладена через село дорога, вчителька школи організувала батьків і вони домоглись прийняття в Новосільську школу, хоч це була територія іншої сільської Ради. Домоглися також того, що колгосп виділив автобус, що підвозив дітей до школи і привозив після занять в село.

Пройшли роки. Школа була поставлена без фундаменту і приміщення школи поступово псувалось. Почав протікати дах. Завідувач школи (на той час була Крупач Дарія Михайлівна) разом з батьками домоглися виділення в колгоспі коштів на будівництво нового приміщення школи, яка і була збудована. Планувалось побудувати школу-сад, що і було побудовано, але через занепад села дітей ставало дедалі менше і тому школа-сад відкрита не була. Багато років в школі працював лише один учитель з трьома класами,тому що була трирічна початкова освіта. Приміщенню школи в даний час понад 20 років,але збереглось воно добре.

Школа підтримувала і надалі підтримує тісний зв’язок з Новосільською школою, з її вчителями. Керівництво Новосільської школи часто відвідувало нашу школу, контролювало знання учнів при потребі, допомагало нашим вчителям. Діти з допомогою вчителя організовувало різні концерти і виступали у Народному домі.

Батьки наших дітей завжди тримають тісний зв’язок з учителями, а учителі — з батьками. Поточні ремонти школи робились власними силами. Проте у 2008 р. За кошти відділу освіти було замінено підлогу у класі і коридорі, а у 2010-котли.

Мостівська загальноосвітня школа І ступеня створена розпорядженням Городоцької районної ради Львівської області, знаходиться у районній комунальній власності.
Свідоцтво про державну реєстрацію видане 17.04.1995р., серія АОО №363657, ідентифікаційний код юридичної особи 22345521, номер запису про включення до Єдиного Державного Реєстру 1395 105 0001 000125.

Загальноосвітній навчальний заклад є юридичною особою, має самостійний баланс, печатку, штамп, ідентифікаційний номер, рахунок в банку. Школа поширює свою діяльність в межах села Мости. Школа розміщена на відстані 400м до автомагістралі, і 50м — до житлової забудови.
Навчання в школі здійснюється за індивідуальними навчальним планом, оскільки кількість дітей в класі становить менше 5 осіб.

За соціальним станом 1 дитина з багатодітної сім ї.
Головною метою навчального закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття освіти. У своїй діяльності школа керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”. Положенням про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, іншими нормативно — правовими актами.

Навчально — виховний процес у школі забезпечує 3 вчителі ( з 3-основні). Жінок — 3, чоловіків — 0.
З них мають:
— спеціаліст з вищою освітою — 2
— спеціаліст з середньою спеціальною освітою — 1
За стажем роботи: до 3-х років — 1 від 3-х до 10-ти років — 2 від 10-ти до 20-ти років — 1
Крім того в школі працює 1 людина обслуговуючого персоналу — прибиральниця і два сезонні опалювачі.

Залишити відповідь