Вовчухівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Будівництво Вовчухівської загальноосвітньої школи було спроектовано в 1958 році, і відразу в цьому році розпочалось будівництво. У 1961 році вона відкрила двері для школярів.

Приміщення школи складається з однієї будівлі вмістимістю на 320 учнів. З кожним роком школа оновлюється. Так, в 2010 році був проведений капітальний ремонт школи. Шиферна покрівля була поміняна на металеву, будинок школи було поштукатурено, оновлено фасад школи. В цьому ж році встановлений і внутрішній туалет.

В 2000 році школа була газифікована, перекладені всі кахельні печі, виведено та оштукатурено нові димоходи.

З 2000 по 2010 рік в школі замінено всі вікна з дерев’яних на металопласти-кові, замінені всі двері, встановлено вхідні металопластикові двері, покладено плитку в їдальні площею 48,8 кв.м та коридорі площею 98,16 кв.м, поставлено ринви з західної сторони школи, заасфальтовано шкільне подвір’я. Поступово замінювали підлоги. На сьогоднішній день всю дощану підлогу замінено на бетоновану,настелено лінолеумне покриття, зроблено також утеплення підлоги.

Територія школи повністю огороджена. Відповідно до ухвали сесії Городоць-кої Ради народних депутатів „Про затвердження проектів формування місцевих

Рад” від 29.09.02 р. за школою закріплено 2,5 га землі, на якій розміщені будинок школи, майстерня, туалети, подвір’я, сад та спортивний майданчик.

У школі влаштовано місцеву каналізацію та водопровід від колодязя до їдальні у 2006 році.

У 2011 році встановлено також на території школи дитячий ігровий майданчик.

24 серпня 2013 року на подвір’ї школи з нагоди Дня незалежності України відбулося відкриття та освячення пам’ятника Тарасові Шевченку. Пам’ятник виготовлено бакалаврами Львівського державного коледжу декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша Ларисою Романишин та Андрієм Фішером за їхнім спільним проектом. Розпочалось спорудження пам’ятника у квітні 2013 року,а завершилось 20 червня 2013 року. Гігантський 5-метровий постамент виготовлений із каменю – пісковика. Кошти на спорудження монумента надали вихідці з с. Вовчухи,випускники школи – Мирослав та Василь Отковичі, Михайло Макар.

Відтоді , вже традиційно,22 травня, біля памятника проводиться конкурс читців на краще виконання творів Т.Шевченка,в якому беруть участь учні навколишніх шкіл.

Історія села Вовчухи тісно пов’язана з Іваном Франком, тому в серпні 2016 року районні Франкові читання з нагоди 160 річчя від дня його народження були проведені саме у Вовчухах.

Школа є ошатною і затишною.

Відомча приналежність школи- Міністерство освіти і науки України.

Директорами школи за період діяльності школи були:

Попіль М.П.- 1961-1969 р.

Цомік Р.Є. – 1969- 1970 р.

Пасічник Л.Ф. -1970-1981 р.

Фартушок М.В.- 1981- 2016 р.

Гук М.М. – з 2016 р.

Педагогічний колектив працює над загальношкільною проблемою

Формування життєвих компетентностей учнів на основі розвитку їх творчих здібностей на уроках і в позаурочній діяльності та в атмосфері співробітництва і конструктивної взаємодії вчителів, батьків та учнів». Активно впроваджує у навчально- виховний процес новітні педагогічні технології. Вчителі школи є постійними членами журі районних предметних олімпіад, конкурсів. В школі діє місцевий осередок товариства «Просвіта».

 Форма власності- комунальна.

Територія обслуговування – с. Вовчухи.

Школа розміщена на відстані 8 км від м. Городка.

На даний час у школі навчається 75 учнів. З них:

у 1-4 кл.-37 учнів

у 5-9 кл.-38 учнів

За соціальним станом:

11- учні з багатодітних сімей,

5- учні з малозабезпечених сімей,

5 учнів виховуються в неповних сім’ях

У школі функціонує 9 класів:

1-4- 4 класи

5-9- 5 класів

Чисельність учнів за останні роки знаходиться в межах 70-80 учнів. Всі учні навчаються в одну зміну. Груп продовженого дня нема. Учні 7-8 класів вивчають 2 іноземні мови (німецьку і англійську).

Навчально- виховний процес у школі забезпечує 14 вчителів ( з них 13-

основних і 1 – сумісник ) і 1 психолог(сумісник).

З них:

а) жінки-14чол.

чоловіки- 2 чол.

б) за кваліфікацією:

вища категорія – 4 чол.

І категорія- 4чол.

ІІ категорія -2 чол.

спеціалісти- 5 чол.

в) за стажем роботи:

від 3 до 10 років-3чол.

від 10 до 20 років- 2 чол.

від 20 до 30 років- 7 чол.

більше 30 –3чол.

Середнє навантаження на вчителя- 14годин.

В школі функціонують 3 гуртки, а саме: англомовний, літературно- драматичний та спортивний, у яких займається більше половини учнів школи. Школярі мають можливість розвивати свої творчі здібності та проводити змістовний активний відпочинок.

Учні школи є призерами районних конкурсів, предметних олімпіад та спортивних змагань.

У школі добре налагоджене співробітництво з Народним домом ,сільською бібліотекою та церковними громадами.

Відмітною рисою є спільне проведення різноманітних заходів, більшість яких має патріотичне спрямування, виховує в учнів кращі моральні риси, милосердя, добро,почуття справедливості.

Завдяки спонсорській допомозі випускників школи та батьків придбані сім комп’ютерів, периферійні прилади, музичний центр, DVD та караоке. Ці придбання дають можливість цікаво проводити уроки , позакласні заходи, дозвілля школярів. Також завдяки батькам та випускникам школи було встановлено Інтернет, а в серпні 2016 року встановили швидкісний Інтернет.

У школі працює 5 чоловік обслуговуючого персоналу.

У своїй діяльності школа дотримується нормативних документів. Учні 1-9 класів навчаються за програмами 12-ти річної школи. Школа працює за типовими навчальними планами, виконує навчальні програми. Навчальний рік триває два семестри. Варіативна частина навчальних планів складається з основ християнської етики .

 

Залишити відповідь