Вакансії

На даний момент відкрита вакансія директора КУ “Інклюзивно-ресурсного центру” Городоцької районної ради Львівської області та методиста методичного кабінету відділу освіти Городоцької РДА.

 

27.04.2018р. оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора «Інклюзивно-ресурсного центру» Городоцької районної ради Львівської області. Єдиним претендентом,  який  зголосився  взяти участь у конкурсі  виявилася  Бобеляк Ірина Михайлівна, завідувач РПМПК при відділі освіти Городоцької райдержадміністрації. Ірина Михайлівна подала всі необхідні документи, передбачені у вимогах конкурсу.

 

22-23 травня 2018р. проведено конкурс  та співбесіду  з  кандидатом на  заміщення вакантної посади директора КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Городоцької районної ради Львівської області. За   результатами проведеного іспиту та співбесіди  кандидатура  Бобеляк І.М.  відповідає всім критеріям, зазначених у вимогах конкурсу.

 

24.05.2018р. відділом освіти подано клопотання Городоцькій районній раді про погодження призначення Бобеляк Ірини Михайлівни на посаду директора КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Городоцької районної ради Львівської області, як такої, що пройшла за конкурсом.

Дане питання винесено на розгляд чергової сесії районної ради.

Рішенням Городоцької районної ради № 516 від 19.06.2018 року погоджено кандидатуру Бобеляк Ірина Михайлівна  на посаду директора КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Городоцької районної ради Львівської області та укладено контракт терміном на 3 роки.

 

 

 

 

Залишити відповідь