81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Працівники

Яскевич Ігор Антонович – керівник відділу освіти Освіта вища: Дрогобицький державний педагогічний інститут ім.І.Франка На посаді з листопада 2010р. тел.32-210 Забезпечення розвитку системи освіти молоді та спорту; Керівництво діяльністю відділу; Участь у засіданнях органів місцевого самоврядування; Керівництво колегією при відділі освіти, молоді та спорту. Представлення інтересів відділу у взаємовідношеннях з іншими структурними підрозділами.
Апарат відділу освіти тел. (231) 32-232
Старак Мироcлав Григорович – головний спеціаліст відділу освіти Освіта вища: Львівський державний інститут фізкультури. На посаді з 20.09.2004р. тел.32-232 Контроль за роботою шкіл; Контроль за проведенням обліку дітей та підлітків шкільного віку від 5 до 18р; Звітність та контроль за проведенням державної підсумкової атестації; Забезпечення шкіл екзаменаційною документацією та документами про освіту.
Левкович Юрій Романович – головний спеціаліст відділу освіти Освіта вища: Дрогобицький державний педагогічний інститут ім.І.Франка. На посаді з 11.01.2011р. тел.32-232 Контроль за роботою шкіл; Контроль за охороною праці, технікою безпеки і виробничої санітарії; Контроль за проведенням державної підсумкової атестації; Контроль за проведенням атестації навчальних закладів

Методичний кабінет

тел. (231) 32-231
Войціцька Орися Богданівна– завідувач методичним кабінетом відділу освітиОсвіта вища: Дрогобицький педагогічний інститут ім.І.Франка На посаді з 01.09.1997р. тел.32-231. Здійснює загальне керівництво діяльністю методкабінету; Керує радою методкабінету; Відповідає за випуск щомісячного інформаційного ?Вісника?; Є головним редактором газети методкабінету « Освітянські обрії».

Методисти

Кузбит Ганна Володимирівна– методист методичного кабінету відділу освітиОсвіта вища: Львівський національний університет ім. І.Франка На посаді з 07.04.1981р. тел.32-231. - Організовує методичну роботу з учителями української мови, літератури та світової літератури; - Відповідає за організацію і проведення ЗНО; - Виконує обов’язки секретаря колегії по освіті.
Морміль Мирослава Володимирівна– методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спортуОсвіта вища: Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка На посаді з 01.09.2012р. тел.32-231 - Організовує методичну роботу з учителями початкових класів, музики, художньої культури; - Здійснює моніторинг стану викладання та якості знань учнів початкових класів; - Організовує роботу з обдарованими дітьми.
Леміч Віктор Михайлович – методист методичного кабінету відділу освіти. Освіта вища: Львівський національний університет ім. І.Франка На посаді з 01.09.2014р. тел. 32-231. - Організовує методичну роботу з учителями фізичної культури, трудового навчання та ДПЮ; - Здійснює моніторинг стану викладання та якості знань учнів з фізичної культури, трудового навчання та ДПЮ;; - Керує організацією виховної роботи у ЗНЗ;
Лещишин Любов Михайлівна– методист методичного кабінету відділу освітиОсвіта вища: Львівський націоналний університет ім. І.Франка На посаді з 01.09.1997р. тел.32-231. - Організовує методичну роботу з учителями біології, хімії, географії християнської етики; - Здійснює моніторинг стану викладання та якості знань учнів з біології, хімії, географії християнської етики; - Організовує і контролює еколого - натуралістичну роботу в школах району;-  формує банк даних дітей-сиріт, напівсиріт, багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-чорнобильців.
Миколик Андрій Дмитрович– методист методичного кабінету відділу освітиОсвіта вища: Дрогобицький педагогічний інститут ім.І.Франка На посаді з 08.11.1994р. тел.32-231. - Організовує атестацію педагогічних працівників установ освіти району; - Формує електронне замовлення на виготовлення документів про освіту; - Відповідає за комп’ютерну верстку щомісячного інформаційно-методичного вісника та газети "Освітянські обрії Городоччини"; - Контролює стан комп’ютеризації установ освіти, молоді та спорту.
Сорока Олександра Михайлівна– методист методичного кабінету відділу освітиОсвіта вища: Львівський національний університет ім. І.Франка На посаді з 01.09.2006р. тел.32-231. - Організовує методичну роботу з учителями історії, правознавства; - Здійснює моніторинг стану викладання та якості знань з історії, правознавства; - Організовує і веде контроль за туристсько-краєзнавчою роботою в районі; - Здійснює моніторинг стану забезпечення шкіл підручниками; - Контролює роботу шкільних музеїв та надає їм методичну допомогу.
Фостяк Мирослава Володимирівна– методист методичного кабінету відділу освітиОсвіта вища: Львівський національний університет ім. І.Франка На посаді з 01.09.2000р. тел.32-231. - Організовує методичну роботу з учителями математики, фізики і астрономії; - Здійснює моніторинг стану викладання та якості знань учнів з математики, фізики і астрономії; - Здійснює моніторинг позакласної роботи в ЗНЗ району; - Організовує проходження курсової підготовки педагогічних і керівних кадрів.
Строкач Дарія Степанівна– методист методичного кабінету відділу освітиОсвіта вища: Дрогобицький педагогічний інститут ім.І.Франка На посаді з 14.02.2011р. тел.32-231. Організовує методичну роботу з працівниками ДНЗ району; Здійснює облік дітей дошкільного віку; Відповідає за моніторинг якості освіти; Здійснює моніторинг навчально - виховного процесу в ДНЗ. Здійснює методичний супровід предмету ?охорона здоров ?я?
 Стефанишин Володимира Володимирівна– методист методичного кабінету відділу освітиОсвіта вища: Ужгородський державний університетНа посаді з 01.09.2010р. тел.32-231 - Організовує методичну роботу з учителями іноземних мов (англійської, німецької, французької); - Здійснює моніторинг стану викладання та якості знань учнів з іноземних мов; - Надає методичну допомогу позашкільним навчальним закладам.
Бобеляк Ірина Михайлівна– завідувач психолого – медико - педагогічної консультації відділу освітиОсвіта вища:Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова На посаді з 12.01.2007р. тел.32-231 - Планує і організовує роботу РПМПК; - Веде облік дітей – інвалідів у ЗНЗ району; - Контролює роботу районних логопунктів; - Координує і контролює роботу консультантів РПМПК.
Мацелюх Тетяна Іванівна – головний бухгалтер відділу освіти На посаді з 30.12.2016 р. тел.32-211. Здійснює керівництво роботою централізованої бухгалтерії; Забезпечує ведення бухгалтерського обліку; Забезпечує складання фінансової звітності; Керує працівниками централізованої бухгалтерії. (231) 32-211
Садов'як Оксана Володимирівна– економіст відділу освіти Освіта вища: Львівський державний університет ім.І.Франка На посаді з 04.09.2002р. тел.32-230. Проводить складання мережі, звіти по мережі, штатах; Проводить перевірку основних і додаткових тарифікацій; Проводить економічний аналіз використання асигнувань; Участь у проведенні інвентаризації матеріальних цінностей.
Макітра Марія Юріївна – юрист відділу освіти Освіта вища: Львівський національний  університет "Львівська Політехніка" На посаді з 18.05.2016 р. тел.30-462. Представляє правові інтереси відділу у всіх судових інстанціях; Бере участь в укладанні господарських договорів; Веде довідково-інформаційну роботу з питань законодавства; Надає правову допомогу структурним підрозділам.
Котяш Самійло Миколайович – начальник групи господарського обслуговування відділу освіти Освіта вища: Львівський сільськогосподарський інститут На посаді з 02.11.2009р. тел.33-254. Загальне керівництво групою; Організація ремонтних робіт закладів освіти; Забезпечення шкіл необхідним інвентарем, паливом, будівельними матеріалами; Підготовка договорів на проведення ремонтних робіт.
Hotel spb по материалам www.aximaris.ru

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика