81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Підпишіться на новини відділу освіти
Введіть вашу електронну адресу:


Наш банер
Відділ освіти Городоцької райдержадміністрації

Дорогі наші освітяни!

Щороку приходить у наші оселі й серця величний та радісний Великдень. Приходить у погідний весняний час, щоб знову нагадати найважливішу правду віри: Христос Воскрес! Воскресна радість – це радість не тільки особиста, але й родинна, спільнотна. Випрошуймо ж у своїх молитвах до Спасителя, щоб дух тієї радості, миру, прощення супроводжував нас у щоденному житті і давав силу перемагати всі земні труднощі. Миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту і любові усім нам! Нехай наші серця зігріває світло Воскреслого Ісуса Христа!
Світлих Великодніх свят!


Керівник відділу освіти: І. Яскевич
Голова Городоцької районної організації профспілки: Г. Вакар

“Наші душі-метелики…”

8 листопада 2012 року в приміщені Львівського театру для дітей та юнацтва відбулась бродвейська вистава відомого американського драматурга і сценариста Леонарда Герша “Вільні метелики”. Учні 9, 10 та 11-тих класів Суховільської ЗОШ  відвідали це дійство, що відбулось в особливому місці – підвалі театру.

Декорації, атмосфера приміщення зробили перегляд ще інтригуючим. Сюжет вистави- історія кохання двох чистих юних душ, які силою свого почуття змітають усі перешкоди  і розправляють крила…

Молодий вік акторів не став перепоною для втілення у них високої емоційності  та щирості почуттів. Кожен погляд, жест, слово навіяли свій особливий характер. Молоді таланти зуміли викликати сміх, інтригу, співчуття та сльози, їхня майстерність заполонила душі учнів, а вдало зіграні образи, створені Леонардом Гершом, актуально висвітлили життя сучасної молоді.

Цей твір досі залишається популярним і продовжує своє сценічне життя на багатьох світових сценах , бо відкриває нам очі на вічно актуальні проблеми сьогодення.

Перегляд вистави вразив старшокласників, кожен зупинив свою метушливу думку на мить, і поселив у душі свого  вільного метелика…