81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Підпишіться на новини відділу освіти
Введіть вашу електронну адресу:


Наш банер
Відділ освіти Городоцької райдержадміністрації

Дорогі наші освітяни!

Щороку приходить у наші оселі й серця величний та радісний Великдень. Приходить у погідний весняний час, щоб знову нагадати найважливішу правду віри: Христос Воскрес! Воскресна радість – це радість не тільки особиста, але й родинна, спільнотна. Випрошуймо ж у своїх молитвах до Спасителя, щоб дух тієї радості, миру, прощення супроводжував нас у щоденному житті і давав силу перемагати всі земні труднощі. Миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту і любові усім нам! Нехай наші серця зігріває світло Воскреслого Ісуса Христа!
Світлих Великодніх свят!


Керівник відділу освіти: І. Яскевич
Голова Городоцької районної організації профспілки: Г. Вакар

«Осіння казка»

Осінь – щедра, мелодійна пора року. Її часто звуть чудовою, замріяною, золотою. Вона обдаровує усіх людей щедрими смаковитими плодами. У ній поєднались чарівність барв теплого літечка з першими подихами наступних холодів.

Прозвучала пісня «Дощик», яка нагадала всім про осінь.

Чорна Тетяна і Сорока Діана розпочали свято розповідями про осінні квіти. Діти у костюмах осінніх квітів розповіли про їх красу і чарівність в цю пору.

Бала Сніжана проспівала пісню про хризантему. Розповідь учнів про квіти закінчилась танцем. Всі учні у костюмах квітів танцювали вальс.

Але осінь – це не тільки квіти, осінь – це ще й овочі і фрукти.

Королевою осені була Сорока Андріана. А її помічниками три осінні місяці: Вересень, Жовтень, Листопад.

Дякуючи вересню за щедрий урожай фруктів, учні 1 класу подарували пісню «Збирай урожай». Учні 3 класу про інсценізували «Ходить гарбуз по городу».

Осінь, передаючи чарівну паличку Жовтню, ми дізнались як чудово спостерігати за падолистом, коли вітер-пустун зриває листочки і вони кружляють у чарівному танку. Учні 2 класу одягнуті у костюми листочків розповідали про них і танцювали танець.

Місяць Жовтень передав чарівну паличку Листопаду. Він розповів про птахів (зимуючих і перелітних). На сцені з»явились учні у костюмах птахів (горобець, снігур, сорока і ворона). Вони заспівали пісню «Осінь – осінь вже прийшла».

Осінь-королева подякувала всім героям свята за їхню казку і обдарувала їх ласощами.

Учасники літературно-драматичного гуртка завершили свято танцем «Віночок листочків».

Свято підготувала вчитель початкових класів Глух Ольга Михайлівна